2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt Verktyg för Kognitiva Tester
Beskrivning: Digitalt Verktyg för Kognitiva Tester
Intern identifierare: 2024-O000462
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Digitalt Verktyg för Kognitiva Tester.