501506-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Infusionsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Infusionsset till utgående insulinpump Animas Vibe
Referensnummer: RS 2018-05045
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33194120 Infusionsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning