Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverantör av tårtor, smörgåstårtor, sallader, smörgåsar, snittar, övrigt fikabröd och raw food vid högtidliga tillfällen
Referensnummer: LTU-3136-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är uppdelad i sju delområden där anbud kan lämnas på ett eller flera av delområdena.
Följande delområden omfattas:
A: Tårtor
B: Övrigt fikabröd
C: Smörgåstårtor
D: Sallader
E: Smörgåsar
F: Snittar
G: Raw food
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen