Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/02/2021Slut: 31/01/2022
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Avtalet omfattar en option på leverans av ytterligare 1 stycken utrustning. Optionens giltighet är t.o.m. tolv (24) månader från undertecknande av avtal.