Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42716000 Tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner
Leveransplats
Postadress: Tenngatan 15
Ort: Norrköping
Postnummer: 60223
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)