See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202280UR IT-konsulter UX, UI, TD, PO
Beskrivning: UR efterfrågar konsulter inom UX, UI, TD och PO som separata anbudsområden
Föregående meddelande: 123802-2023
Intern identifierare: 202280UR
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000