See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering Campus Nord
Beskrivning: Catering för campus nord på KI
Intern identifierare: 2-1289/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: catering för campus nord på KI
Ytterligare klassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 5. Krav på tjänsten
Beskrivning: catering på campus nord på KI