See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202313UR Mediabyrå
Beskrivning: Mediabyrå till UR
Föregående meddelande: 187330-2023
Intern identifierare: 202313UR
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000