50194-2025 - Resultat
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferensanläggningar 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensanläggningar 2024
BeskrivningUpphandlingen avser att tillgodose Karlskrona kommuns behov av konferensanläggningar för att täcka situationen när behoven inte kan lösas med egna lokaler. Vissa offentliga möten och informationsträffar fråntas denna upphandling då sådan lokal ställer krav på tillgänglighet för medborgarna.
Intern identifierareKS 2024/5006 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerellt
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDagskonferens
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelÖvernattningskonferens
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelMöteslokal