501943-2019 - ResultatSverige-Kristianstad: Ortopediska implantat
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopediska implantat Höft, knä och axel
Referensnummer: 2018-O000369
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33183100 Ortopediska implantat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ortopediska implantat för höft, knä och axel
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen