501945-2019 - ResultatSverige-Kristianstad: Ortopediska artiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopediska implantat Rygg
Referensnummer: 2018- O000367
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141700 Ortopediska artiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ortopediska implantat för Rygg
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen