Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fjärrtillsyn med kamera och tillsynstjänst
Referensnummer: RD19/04865
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32270000 Digital överföringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillsyn via kamera som ett alternativ eller komplement till fysiska tillsynsbesök
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning