502185-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Huddinge: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av tryckeritjänster
Referensnummer: 2019-012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22900000 Diverse trycksaker, 22140000 Foldrar, 22120000 Publikationer, 22150000 Broschyrer, 22160000 Häften, 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22210000 Tidningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde 2
Del nr: 2