502201-2023 - ResultatSverige-Söderhamn: Måltidsleveranser
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter Söderhamns kommun
Referensnummer: 13486
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55521200 Måltidsleveranser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Mattransporter för Söderhamns kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Planerad upphandling av Mattransporter för Söderhamns kommun
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4