502549-2021 - ÄndringSverige-Skövde: Kemiska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Urea och Adblue
Referensnummer: FM2021-1676
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarsmakten har för avsikt att upphandla Urea samt att upphandla AdBlue.