502624-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Fästen för industriellt bruk
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandel - Infästning II
Referensnummer: 235/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44530000 Fästen för industriellt bruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av infästning tex skruv, bultar, brickor och clips. Utbruten del av den tidigare Järnhandel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44531000 Gängade fästen, 44531510 Bult och skruv, 44531600 Muttrar, 44532200 Brickor av metall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen