Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vägmarkering 2023
Referensnummer: T2022-02134
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45233221 Vägmarkeringsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar vägmarkeringsarbeten inom hela Stockholms stad.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 110 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34922100 Vägmarkeringar, 44811000 Vägmarkeringsfärg, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen