See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital lärplattform IT 2024
Beskrivning: Migrationsverket har behov av abonnemang på en molntjänst med förinspelade kurser. Detta för kompetensutveckling inom Migrationsverkets Digitaliserings- och utvecklingsavdelning med primärt fokus på kunskapsområden inom IT och design av användargränssnitt.
Intern identifierare: 23/144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80420000 E-lärande
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lägsta pris
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Obligatoriska krav
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 51000000 Installation (utom programvara)