Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33160000 Operationsteknik, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33164000 Laparoskopiutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige
Värde