503112-2017 - ÄndringSverige-Söderhamn: Chassier med karosseri
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sopbil, Söderhamn Nära AB
Referensnummer: 7159
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34139200 Chassier med karosseri
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp Gävleborg upphandlar 1 st ny sopbil på uppdrag av Söderhamn Nära.