503126-2023 - ÄndringSverige-Hultsfred: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallshämtning m.m., Omlastning och Transport av avfall m.m. för Hultsfreds kommun, Högsby kommun och Vimmerby kommun
Referensnummer: U-129-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning