503142-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoner, surfplattor och tillbehör
Referensnummer: 2023/165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning