See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts 2 Höörs Kommun
Beskrivning: Upphandling avser skolskjuts med buss för Skola Höörs kommun.
Intern identifierare: 2024-00044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mindre buss Minst 19 st sittplatser
Beskrivning: Mindre buss Minst 19 st sittplatser
Intern identifierare: Mindre buss Minst 19 st sittplatser
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mellanstor buss Minst 32 sittplatser
Beskrivning: Mellanstor buss Minst 32 sittplatser
Intern identifierare: Mellanstor buss Minst 32 sittplatser
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Stor buss Minst 49 sittplatser
Beskrivning: Stor buss Minst 49 sittplatser
Intern identifierare: Stor buss Minst 49 sittplatser
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Större buss minst 55 sittplatser
Beskrivning: Större buss minst 55 sittplatser
Intern identifierare: Större buss minst 55 sittplatser