See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återtags- och logistiktjänster av IT-utrustning, SLL836
Beskrivning: Återtags- och logistiktjänster av IT-utrustning, SLL836
Intern identifierare: FSN 2023-0209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63121000 Lagring och hämtning, 63121100 Lagring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000