2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disk- och spoldesinfektorer
Beskrivning: Region Hallands behov av disk- och spoldesinfektorer.
Intern identifierare: RS250060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39330000 Desinfektionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Region Hallands samlade behov av disk- och spoldesinfektorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Region Hallands samlade behov av disk- och spoldesinfektorer.