See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röjning av ledningsgator
Beskrivning: Upphandlingen omfattar utförande av röjning- och avverkningarbeten i kraftledningsgator inom vårt distributionsområde enligt bifogade förfrågningsunderlag. Röjning på högspänning avser endast maskinröjning
Föregående meddelande: 112371-2023
Intern identifierare: 23/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärderingsmodell