See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel
Beskrivning: Upphandlingen avser försörjning av livsmedel till Sjöfartsverkets fartyg, isbrytare, Sjömansservice anläggningar samt Arkö Sjö- och flygräddningsskola.
Intern identifierare: 23-00818
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del