Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefonkiosker ramavtal
Referensnummer: 2.4.2-5403/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32552130 Telefonautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling på nytt och avser telefonkiosker till Stockholm stad, utbildningsförvaltning. Tidigare upphandling på telefonkiosker som annonserades i juli har avbrutits på grund av att inga anbud inkom.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen