50332-2021 - ResultatSverige-GÄVLE: Skadeförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AB Hudiksvallsbostäder
Referensnummer: 20/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighets-/Företagsförsäkring, Motorfordonsförsäkring, Tjänstereseförsäkring, VD & Styrelseansvarsförsäkring för AB Hudiksvallsbostäder
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Fastighets-/Företagsförsäkring
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66515200 Sakförsäkringar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Motorfordonsförsäkring
Del nr: 2
66514110 Motorfordonsförsäkringar
Tjänstereseförsäkring
Del nr: 3
VD & Styrelseansvarsförsäkring
Del nr: 4
66516000 Ansvarsförsäkringar