Länstrafiken i Norrbotten AB samt Länstrafiken i Västerbotten AB, nedan kallad beställaren, inbjuder härmed till anbudsansökan för upphandling av tidtabellslagd linjetrafik i trafikuppdraget: "Norrlandskusten, E4-trafiken".
Trafikstart december 2020.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen