503341-2024 - Resultat
Sverige – Elektrisk utrustning – Elnätsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElnätsmaterial
BeskrivningUpphandlingen avser elnätsmaterial enligt upphandlingsdokument.
Föregående meddelande214364-2023
Intern identifierare23/9
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000