503382-2023 - ÄndringSverige-Ludvika: Värdeförvaringsskåp
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelfria lås till ordinärt boende- Falu kommun
Referensnummer: GNU 2023/82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421600 Värdeförvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Nyckelfria lås till ordinärt boende - Falu kommun