503418-2021 - ResultatSverige-Lund: Larmövervakningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik för ordinärt boende 2021 VoO
Referensnummer: KS2021/0492
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trygghetsskapande teknik för ordinärt boende i Lunds kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32570000 Kommunikationsutrustning, 35121700 Larmsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen