503532-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Säten
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetsstolar
Referensnummer: UC-2018-265
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39111000 Säten
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av arbetsstolar till Region Östergötlands verksamheter.