Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila temperaturskåp
Referensnummer: 23FMVU9679
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43800000 Verkstadsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Två st tempskåp, med en kyl och en värmedel i varje.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43800000 Verkstadsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen