503587-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Tjänsteplaneringsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänsteplaneringsverktyg
BeskrivningUpphandling av tjänsteplaneringsverktyg.
Intern identifierare723-1.4.2-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSödertörns högskola inbjuder leverantörer att lämna anbud för webbaserat system för tjänsteplanering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
BeskrivningSödertörns högskola inbjuder leverantörer att lämna anbud för webbaserat system för tjänsteplanering.
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster