See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar koncernkontosystem och andra finansiella tjänster för Region Västmanland (org.nr. 232100-0172), Region Sörmland (org.nr. 232100-0032), Region Örebro län (org.nr. 232100-0164) samt regionala bolag. En detaljerad beskrivning av vad upphandlingen omfattar framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: IN-IN24-0174
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Koncernkontosystem och andra finansiella tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del