See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklam och Profilprodukter
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att säkerställa beställarens behov av reklam och profilprodukter.
Föregående meddelande: 700378-2022
Intern identifierare: KS 2022/1005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Reklam och profilprodukter