50366-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Framtagande av Naturvärdesinventering (NVI) för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramtagande av Naturvärdesinventering (NVI) för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
BeskrivningFramtagande av Naturvärdesinventering (NVI) för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Intern identifierare14378
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramtagande av Naturvärdesinventering (NVI) för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund