2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunens behov av Resebyråtjänster för resor inom och utomlands.
Intern identifierare: 2024-00049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000