503852-2023 - ResultatSverige-Örebro: Jakttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fältpersonal inom viltförvaltning
Referensnummer: 23/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77600000 Jakttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fältpersonal inom viltförvaltning för Länsstyrelsen i Örebro län.
Inledning
Länsstyrelsen i Örebro län inbjuder till anbudsgivning avseende två (2) fältpersonal inom viltförvaltning för Länsstyrelsen i Örebro län. Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
Kravspecifikation
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77510000 Förvaltning av viltbestånd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen