See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Teknisk Projektledare
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Teknisk Projektledare Beställare: Hälso-och sjukvårdsförvaltningen
Intern identifierare: HSN 2025-0499
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1752598
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1752629