504093-2017 - ÄndringSverige-Uddevalla: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Höghöjdsstädning
Referensnummer: KS 2017-544
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar beställarens behov av höghöjdsstädning omfattande förvaltningsbyggnader, skolbyggnader m.m. enligt förutsättningarna i detta upphandlingsdokument.