2. Förfarande
Förfarande
Titel: Filmer till Sjömansservice abonnenter
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av fem (5) till och med sex (6) stycken spelfilmer per månad till fartygen som har ett sådant avtal med Sjöfartsverket. Filmerna hyrs ut till fartygen och får endast visas ombord. I nuläget är behovet fem (5) till och med sex (6) spelfilmer per månad (60-72 filmer per år) som ska levereras till respektive fartyg på DVD- eller Blu-ray-skiva.
Föregående meddelande: 004762-2023
Intern identifierare: 23-02201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000