504362-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – ESKILSTUNA STRÄNGNÄS ENERGI OCH MILJÖ AB- Fordonsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelESKILSTUNA STRÄNGNÄS ENERGI OCH MILJÖ AB- Fordonsförsäkring
BeskrivningUpphandling av fordonsförsäkring.
Intern identifierare24/16
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000