504429-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av passer- och larmsystem inklusive serviceavtal
Referensnummer: 2.3.1-2023-056019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett nytt larm- och passersystem till Uppsala samt ett serviceavtal för både Uppsala och Solna.