Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VS-materiel
Referensnummer: UH-2023-154
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44115200 Sanitets- och värmematerial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att tillgodose upphandlande myndigheters behov av VS-material för reparation, underhåll och renovering av skolor, förvaltningsbyggnader, badhus, avloppsreningsverk etc. i enlighet med upphandlingsdokumentet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 15 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44115200 Sanitets- och värmematerial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen