504687-2023 - ÄndringSverige-Järfälla: Teknisk besiktning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Diverse tekniska konsulter Del 1-4
Referensnummer: Ten 2023/241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget kommer att omfatta konsulttjänster avseende Del 1 Energideklaration, Del 2 Revisionsbesiktning El, Del 3 Revisionsbesiktning Sprinkler och Del 4 Revisionsbesiktning Brandlarm inom beställarens fastighetsbestånd.