See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Leverans av avfallskärl samt omhändertagande av gamla/trasiga kärl.
Intern identifierare: 2023/407-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Inköp av avfallskärl.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Egenförsäkran
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav