Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://upphandling.polisen.se/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reactive plastic targets and training accessories
Referensnummer: A355.741/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35210000 Måltavlor
II.1.4.
Kort beskrivning
The subject matter of this procurement is a framework agreement that will ensure the needs of the Swedish Police Authority, Swedish Customs and the Swedish Coast Guard on a national basis. The framework agreement includes the provision of reactive plastic targets and training accessories.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35210000 Måltavlor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen